O projektu

Web Serialecheck.cz jsem vytvořil především kvůli sobě, protože mám často v seriálech zmatek. Nevím pořádně, na co koukám, kde jsem skončil atd. Proto jsem chtěl web, kde budu mít všechno na jednom místě, a to jak informace o seriálu, vysílaných epizodách, odkazů na titulky a videa k epizodám ke stažení a přehrání online.

Začal jsem proto plánovat, jak by takový web měl vypadat a pomalu jsem se do toho pustil. Všechny informace, odkaz, videa, obrázky atd. jsou aktualizovány automaticky z příšlušných míst na itnernetu. Proto prosím omluvte, pokud někde nesedí datum vysílání, popisek, hodnocení apod., není v mých silách aktuializovat více než 8500 seriálů a 220000 epizod manuálně. Jestliže vám přijde, že sem nějaká data nepatří, dejte mi vědět na email uvedený v kontaktech, pokusím se zjednat nápravu. Jak říkám, vše se hledá automaticky online na internetu (podobně jako to dělá Google), takže nemám 100% přehled o současném obsahu webu.

Za velkou přednost serialechecku považuji podrobné vyhledávání a přehledný design. Seriály si můžete přidávat do Watchlistů, kde je pak snadno uvidíte. V kalendáři pak uvidíte, jaký díl seriálu právě vyšel nebo vyjde. Omluvte prosím, pokud někde nebude sedět datum vysílání epizody. Způsobují to časová pásma jednotlivých zemí. Epizody mají uvedené datum vysílání se své mateřské zemi, tedy pokud jde o USA, pak se jedná obvykle o den méně (u nás seriál vyjde až v noci po uvedeném dni). Epizody si můžete označovat jako zhlédnuté, abyste věděli, kde jste skončili.

Velmi doufám, že se Vám bude na Serialechecku líbit a budete ho využívat pro správu svých seriálů. Pokud byste měli zájem o spolupráci, reklamu nebo jen mi sdělit, jak se Vám web moc líbí, můžete mi napsat na email v kotaktech.