Jak stahovat z Hellspy?

Hellspy je u nás zavedená služba a nabízí nejpohodlnější stahování souborů na českém internetu. Osobně Hellspy využívám, protože poměr cena/kvalita je oproti jiným službám mnohem lepší. Jistě, existují i služby, kde můžete stahovat zcela zdarma, avšak v omezené rychlosti, takže stahujete jeden soubor třeba několik hodin. Navíc na takových službách obvykle nenajdete většinu toho, co hledáte. Proto silně doporučuji obětovat těch pár korun a stahovat zcela pohodlně a velmi rychle. Nedoporučuji využívat SMS platby, protože za stejnou cenu dostanete mnohem méně kreditů pro stahování než za platbu kartou nebo převodem. Při platbě přes SMS jde cca 70% celkové částky do kapsy operátorovi. Není důvod se platby kartou nebo převodem obávat, vše probíha přes zabezpečené servery a Hellspy je ověřená služba, funguje u nás již mnoho let, nejde o žádné podvodníky. Za 150Kč zaplacených kartou dostanete 60GB kreditů, a kde jinde koupíte za 150Kč ekvivalent např. 80 filmů nebo 150 dílů nějakého seriálu? :) Při platbě pomocí SMS je tento poměr samozřejmě horší.

Vytvořit účet na Hellspy

Registrace a dobíjení kreditů

Hellspy má velmi jednoduchý registrační formulář, kde vyplníte pouze 4 políčka, což Vám zabere asi tak půl minutky. Jakmile formulář odešlete, rovnou budete přihlášeni. Aktuální stav kreditů bude ukazovat 0, takže pro stahování bude potřeba dobít. To učiníte kliknutím na "Dobít kredit". Zobrazí se Vám stránky s výběrem metody platby. SMS platby pro nevýhodnost nedoporučuji, proto raději zvolte bankovní převod nebo platbu kartou, která je rychlejší, pokud chcete stahovat hned. Minimální částka pro dobití činí 100Kč, za kterou dostanete 32 000 kreditů, tedy 32GB dat ke stažení (převedeno na filmy, asi 40 filmů v běžné kvalitě). Platby kartou se nemusíte bát. Pokud máte internetové platby povoleny, pak stačí do příslušného formuláře vyplnit číslo karty, expiraci a třímístný kód za podpisem. Pak už jen potvrdíte platbu přes SMS kód, který Vám přijde na číslo uvedené v bance při zakládání účtu. Převodem můžete zaplatit na účet Hellspy v různých bankách, pokud chcete dobití urychlit. Stačí na stránce pro dobití převodem zvolit "Bankovní převod s rychlejším zpracováním" a budete si moci vybrat cílovou banku.

Přejdeme ke stažení

Jestliže se Vám podařilo úspěšně vytvořit si na Hellspy účet a nabít si kredit, můžete už stahovat jakýkoliv soubor neomezenou rychlostí. Na Hellspy najdete prakticky vše, co Vás jen napadne, protože se jedná u nás o nejrozšířenější filehosting (stránku pro sdílení souborů) a lidé tam nahrávají opravdu vše :) Soubory můžete vyhledávat přímo ve vyhledávacím formuláři na Hellspy, nebo na serialecheck.cz, kde u každé epizody nabízíme rovnou odkazy na soubory z Hellspy. Přeji dobré stahování :)